MEDDRUŠTVENO TEKMOVANJE V RIBOLOVU ZA GLUHE IN NAGLUŠNE


V soboto, 28.5.2016, je naše društvo organiziralo Meddruštveno tekmovanje v ribolovu. Ob 7.uri so se tekmovalci zbrali pri Ribiškem domu RD Velenje. Tekmovanja so se udeležili člani MDGN Velenje, DGN Celje, DGN Maribor, DGN Koroška – Dravograd ter člani iz Avstrije. Sledil je žreb štartnih številk in odhod na lovno mesto. Tekmovalci so nato pričeli s krmljenjem. Med tekmovanjem sta ribiče pozdravila predsednik društva in namestnica sekretarke, jim zaželela veliko uspeha ter razdelila malico. Po tekmovanju je sledila razglasitev rezultatov in kosilo.
1. mesto v ekipnem ribolovu je dosegla ekipa MDGN Velenje, 2. mesto ekipa DGN Celje in 3. mesto ekipa DGN Maribor.
Naše društvo se je lahko veselilo tudi uspeha v posamičnem ribolovu, in sicer je 2. mesto v posamičnem ribolovu dosegel Edin Buljubašić, 3. mesto pa Ljubo Gotovnik.
1. mesto v posamičnem ribolovu je dosegel član DGN Koroška, gospod Marjan Knez.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za dobre uvrstitve.

 

Janja Krajnc